papalka.prv.pl
+
komentarze (0) · fotografie (0)
Po takiej dawce oparów z farby będę mieć jazdy krzywe jeszcze jakiś czas. A jaka oszczędność będzie! Kreatywne wizje, które powinnam spożytkować pisząc jakieś prace Usiowe. Póki co, zastanawiam się jak długo ta altano-wiata, na którą dziś deski malowałam, będzie altano-wiatą. Ciekawe kiedy będzie garażem. Wątpliwości rozwiał Padre mówiąc: No ja jak będzie ciepło to nie będę musiał wjeżdżać do garażu...

Jedno wielkie ECH.

Do malowania podchodziłam na dwa razy, z przerwą na obiad, który o dziwo - zrobiła Mamuta. Jak podczas tego pierwszego malowania, byłam lekko zabrudzona, tak po drugim farba spływała po mnie całej. Piegów przybyło!

Zadzwoniłam rano do Orange. Ponoć takie wypadki dzieją się często (to może byście kurw coś z tymi zdrapkami zrobili?!), więc moja ‘reklamacja’ została uwzględniona i dostanę do 24 godzin moje doładowanie. Czekam cierpliwie, do jutrzejszego poranka...

Sąsiada mam uroczego. Ma nieco ponad rok i jest absolutnie kochany. I warczałam na wszystkich, którzy mówili coś w stylu ‘Nooo pasuje ci’. Rzuciłam wzrokiem nr 988, który jest ostatnim, potem są rękoczyny. Drugi cios to już bezczeszczenie zwłok. Sąsiad jest boski, tyle. Jedno z nielicznych dzieciaków, które są grzecznymi i kochanymi łobuziakami. Poza tym, jego zainteresowanie komputerami (walenie rączkami w klawiaturę), komórkami (rzucanie komórką w dal, tudzież w piiiiiizdu) i biustem wskazuje jednoznacznie, że mały będzie programistą.

Deszcz spadł, nawet nie wiem kiedy.Promise!

czwartek, 30 kwietnia 2009 roku

. + .
+
komentarze (0) · fotografie (0)
Wybiła północ i obudziły się we mnie demony. Ja naprawdę chciałam pojechać dziś na zajęcia. Ale sami rozumiecie. To wina demonów. Demona! Przemówił do mnie Pan Lenistwa i powiedział ‘Dziewojo, na cóż ci jechać taki szmat drogi, by uczestniczyć na 2 wykładach. Zali wżdy? Wszak na pierwszym i tak zaśniesz, a na drugim będziesz wzdychać. Pozostań więc w domu, uracz rodzicieli i stwórców gorącą strawą i pomaluj deski na twój przyszły garaż. Dziewojo, zaprawdę powiadam ci - rzuć studia i zostań ninja!’

I tak też zrobiłam. Na uczelni nic straconego, za to zdobyłam nową specjalność budowniczą. Jutro ciąg dalszy.

Zgubiłam kolczyk. Po 2 godzinach przeczesywania pokoju na klęczkach - znalazłam dziada. I najzabawniejsze jest to, że kilka razy patrzyłam w to miejsce i dopiero za którymś razem zabłyszłało coś.

‘Zdziwiony, że już wstałam? A mnie dziwi, że jeszcze nie masz Play fresh!’ - rozbawiłam opisem znajomych doszczętnie. A Misiek się standardowo czepiał.

Akurat, gdy zaczęłam pichcić obiad, gdy zawył domofon i zobaczyłam roznosiciela. Wyjątkowo nie przeklinałam, bo wiedziałam z czym i po co. ‘Paczka dla pani Pauliny!’. Otwierałam już na schodach. I są! Dwie cudne arafatki prosto z Jordanii od Karimka. Dziękuję bardzo, bardzo! Oczywiście lans od razu, trzeba pokazać je.

Prezent od Karimka!Wytresowane Wapno. Na pytanie ‘Smakowało?’ odpowiadają jednocześnie ‘Taaak/pyszne/smaczne/deliszes’.

Natalinda wysłała dobrą wiadomość. Jutro zajęć nie mamy, więc majówka pełną gębą. Ja zaczęłam od hasania po wsi, bo hasacz jestem. Przegrałam znowu w scrabble. Wydałam ostatnią kasę na komórce, więc poszłam do sklepu po zdrapkę. Zdrapałam za mocno. Kilka cyferek poszło się paść, więc jutro czeka mnie bój z BOK. Mam nadzieję, że wygrany. Stypendium cięgle gdzieś wisi. Mam nadzieję, że mi go nie odebrali, czy coś. Przyzwyczaiłam się! A Mały Omo wypytywał dziś mnie kiedy przyjdę do Psedskola.Tymczasem:
...this flower free my soul I'm loosin' le control...

środa, 29 kwietnia 2009 roku

[1] 2 3   >   >>

+ Cała prawda o...
+ Same fotki
+ Księga gości
+ Czytuję sobie
+ Pucici Pucici
+ Morfeusz
+ Tyranka
+ Jędrzej
+ Bakus
+ cysiaczek
+ mgr farm. PMiś
+ Ejsior
+ Cudi
+ scanner
+ Tiraeth
+ Dely
+ Wojtek
+ Asiowe Pole
+ Świat Phoeba
+ Sh4dow
+ Nospor
+ Piękne słowa Adriana
+ empathon
+ Hwao
+ Zbłąkany Jaqb
+ BASH!
+ Karimcioszek
+ Athlan
+ Acidos
+ Luinnar
+ Strzałek
+ dr_bonzo
+ Pudelkowe Ploteczki
+ Jolka
+ Wawrzyniec
+ narzeczona programisty
+ blog #php.pl
+ Minione dzieje
2010
+ Maj
+ piątek, 28
+ czwartek, 27
+ środa, 26
+ wtorek, 25
+ poniedziałek, 24
+ niedziela, 23
+ sobota, 22
+ piątek, 21
+ czwartek, 20
+ środa, 19
+ wtorek, 18
+ poniedziałek, 17
+ niedziela, 16
+ sobota, 15
+ piątek, 14
+ czwartek, 13
+ środa, 12
+ wtorek, 11
+ poniedziałek, 10
+ niedziela, 9
+ sobota, 8
+ piątek, 7
+ czwartek, 6
+ środa, 5
+ wtorek, 4
+ poniedziałek, 3
+ niedziela, 2
+ niedziela, 2
+ Kwiecień
+ Marzec
+ Luty
+ Styczeń
2009
+ Grudzień
+ Listopad
+ Październik
+ Wrzesień
+ Sierpień
+ Lipiec
+ Czerwiec
+ Maj
+ Kwiecień
+ Marzec
RSS
© 2019 papalka. All rights reserved.
[]s