papalka.prv.pl
+
komentarze (0) · fotografie (0)
Bo ja tak czasami mam, czasami uda mi się zrobić to co mam zaplanowane. Zwykle się nie udaje, nie na 100 procent, ale dziś wręcz odwrotnie. Po prostu siadłam przed maciejem, odpaliłam pejdżes i lecimy. Pierwszy akt przerobiłam, nadałam elfom imiona. Drugi i trzeci wyszły spod palców same w kilka chwil. Ostatni akt napisałam nawet nie wiem kiedy. Potem małe formatowanie tekstu, wyszło kilkanaście stron. Potrzebuję teraz 16 aktorów i kilka osób do ogarnięcia sceny. Zanim doszłam do pracy, miałam już 4 role obsadzone. Teraz brakuje mi jakieś piątki. Myślałam, że skupię się na dzieciakach z podstawówki, ale gimnazjaliści też są potrzebni. Mamuta czytając scenariusz rżała, więc jest ok. Odliczanie czas zacząć. Zostały dwa miesiące. Przerażająco mało czasu.

Droczenie się trwało jakieś dwie godziny. I dostałam rysunek.

I wiecie co? To już nawet nie jest jesień. Czuć zimę w powietrzu. Te 300 metrów do do domu, a ja przewiana na wylot. Po powrocie przykleiłam się do kaloryfera.

Poza tym, przyjechało Dziadostwo. Od razu się drzewem zachwycili, wpatrywali się w niego przez kilka chwil ochując i achując. Zaproszenia wstępnie zaprojektowane, ale nie umiem znaleźć fajnej czcionki kaligraficznej z kompletem polskich ciulstewek, bo szlag mnie trafił, gdy zobaczyłam, że jest ł, że jest ń i ą, a nie ma ó. A ja w zaproszeniu mam wyraz ‘który’, który niezaprzeczalnie ó w sobie zawiera.

Wrócę jutro z pracy. Wrzucę do czerwonej torby kilka rzeczy. I poczekam na ten upragniony urlop.

Freeze!
środa, 30 września 2009 roku

. + .
+
komentarze (0) · fotografie (0)
Dziś wszystko szybko. Począwszy od dniówki w pracy, po przejazd z punktu A do punktu B, ale o tym nie będę pisać, bo ponoć mam łyse opony i dość mokro było, i w ogóle oni się o mnie boją. A co ja mam poradzić, że większość tras samochodem jakie przebyłam - przejechałam z wariatem? Jeszcze ten wariat mnie uczył jeździć, więc Mamusiu, Tatusiu - ciężko mi walczyć z tym.

W pracy dziś krócej. Nie będę robić nadgodzin, bo nie. Szczególnie, że następny miesiąc ma aż 22 dni robocze. Od przyszłego tygodnia ruszam z douczaniem, w dwóch świetlicach odpalam grupę fotograficzną, no i trzeba zacząć coś działać z Mikołajkami. Scenariusz ma już pierwszy akt. Przeczytałam go Matuli i rżała, więc chyba okej. Drugi i następne akty mam zamiar jeszcze zrobić w tym tygodniu. Mało czasu zostało.

Czuję, jak moja doba kurczy się straszliwie.
Póki co - nie przeszkadza mi to. Ale za tydzień zaczynam ostatni rok i nie mam zamiaru go zachrzanić...

W świetlicy dziś pustawo, bo dzieciaki jakieś balety z okazji Dnia Chłopca miały. Wykorzystałam ten czas na wypełnienie papierków, ustalenie harmonogramu na październik i zjedzeniu Knoppersa.

I rewelacyjnie wracało mi się do domu.

Posprzątałam mój osobisty bajzel, sprawiając, że pokój ‘młodzieżowy’ stał się bardziej ‘dorosły’. Zrobiłam to za pomocą worka niebieskiego od Jana Niezbędnego, w którym umieściłam różne syfy. Do drugiego wrzuciłam pierdoły do recyklingu. I nie wiem, czy jest bardziej ‘dorosło’, ale z pewnością czyściej.

DSC04370
wtorek, 29 września 2009 roku

[1] 2 3   >   >>

+ Cała prawda o...
+ Same fotki
+ Księga gości
+ Czytuję sobie
+ Pucici Pucici
+ Morfeusz
+ Tyranka
+ Jędrzej
+ Bakus
+ cysiaczek
+ mgr farm. PMiś
+ Ejsior
+ Cudi
+ scanner
+ Tiraeth
+ Dely
+ Wojtek
+ Asiowe Pole
+ Świat Phoeba
+ Sh4dow
+ Nospor
+ Piękne słowa Adriana
+ empathon
+ Hwao
+ Zbłąkany Jaqb
+ BASH!
+ Karimcioszek
+ Athlan
+ Acidos
+ Luinnar
+ Strzałek
+ dr_bonzo
+ Pudelkowe Ploteczki
+ Jolka
+ Wawrzyniec
+ narzeczona programisty
+ blog #php.pl
+ Minione dzieje
2010
+ Maj
+ piątek, 28
+ czwartek, 27
+ środa, 26
+ wtorek, 25
+ poniedziałek, 24
+ niedziela, 23
+ sobota, 22
+ piątek, 21
+ czwartek, 20
+ środa, 19
+ wtorek, 18
+ poniedziałek, 17
+ niedziela, 16
+ sobota, 15
+ piątek, 14
+ czwartek, 13
+ środa, 12
+ wtorek, 11
+ poniedziałek, 10
+ niedziela, 9
+ sobota, 8
+ piątek, 7
+ czwartek, 6
+ środa, 5
+ wtorek, 4
+ poniedziałek, 3
+ niedziela, 2
+ niedziela, 2
+ Kwiecień
+ Marzec
+ Luty
+ Styczeń
2009
+ Grudzień
+ Listopad
+ Październik
+ Wrzesień
+ Sierpień
+ Lipiec
+ Czerwiec
+ Maj
+ Kwiecień
+ Marzec
RSS
© 2019 papalka. All rights reserved.
[]s